Pomoc dla Darcy Ward’a

W niedzielę obiegła cały żużlowy świat straszna informacja, w 15 biegu, w meczu między Falubaz Zieloną Górą a GKM Grudziądz doszło do fatalnego upadku Darcego Warda. Informacje, które do nas dochodzą są przerażające, przerwany rdzeń kręgowy. Muszę przyznać, że do teraz nie mogę w to uwierzyć, trudno o tym pisać, ale trzeba nagłosnić możliwość pomocy Ward’owi! Żużlowy świat organizuje pomoc dla Australijczyka, aby mógł kontynuować swoją terapię w Wiedniu. Jest kilka sposobów na to, aby pomóc żużlowcowi:

  1. Oficjalna strona fundacji pomagającej Wardowi, na którą można wpłacić pieniążki: pledgie.com/
  2. Na stronie KS Toruń można zakupić fioletowe koszulki z napisem DW #43 ‚GETWELLDARCY’ cena to 13 zł są rozmiary dla dorosłych i dzieci!

Koszulka GETWELLDARCY man

3. Fundacja Falubaz Zielona Góra od czwartku będzie sprzedawać koszulki cegiełki całkowity dochód przenaczony zostanie na leczenie Warda. Jedna koszulka kosztuje 50 zł i jest sprzedawana na TEJ STRONIE:falubaz.sklep.pL . Trzeba się jednak liczyć, że zamówienie będzie dość długo realizowane, o czym sama się przekonałam.                                                    ward be strong

4. Natomiast na stronie swindonrobins.co można zakupić gadżety z logiem DW #43

CLICK HERE TO VIEW A LARGER IMAGE  CLICK HERE TO VIEW A LARGER IMAGE  CLICK HERE TO VIEW A LARGER IMAGE

Zachęcam do pomocy, ten młody zdolny zawodnik cieszył nasze oczy piękną walką i determinacją, czas się odwdzięczyć choćby ciepłym słowem i dodaniem otuchy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s