Grzegorz Walasek po operacji

Niemal tydzień temu,  w ostatnim biegu meczu ligi niemieckiej pomiędzy Wolfslake Falubaz a AC Landshut Grzegorz Walasek zanotował fatalny upadek, na początku  mówiono nawet  o złamanym obojczyku, ostatecznie okazało się, że złamania nie ma jednak lewy bark Polaka jest mocno uszkodzony. Konieczna była, więc operacja, która miała miejsce w środę teraz Walaska czeka długa rehabilitacja co może oznaczać koniec sezonu dla tego zawodnika.

– Szczegółowe badania wykazały, że doszło do poważnego uszkodzenia więzozrostu obojczykowo barkowego trzeciego stopnia. W czasie operacji bark został zespolony. Obecnie czuję się obolały, ale operacja zakończyła się sukcesem. Efekt końcowy ma gwarantować mi pełną ruchomość stawu po zakończeniu rehabilitacji 

Będę robić co w mojej mocy, by jak najszybciej dojść do pełni zdrowia. Chciałem podziękować z tego miejsca za pomoc klubowi z Zielonej Góry, a także lekarzom i ordynatorom, którzy pomagali mi w pierwszych bolesnych momentach po kontuzji. Jestem też wdzięczny oddziałowi ortopedii 105. Szpitala Wojskowego w Żarach za sprawnie przeprowadzoną operację – zakończył Walasek.

źróło: sportowefakty.pl/zuzel

Wiadomo już, że Walaska zabraknie w niedzielnym meczu między Spartą Wrocław a Włókniarzem Częstochowa, to kolejny cios dla tego klubu, który bez Łaguty i Walaska może zakończyć sezon na siódmym miejscu i walczyć pod koniec sezonu o utrzymanie w lidze w barażu z klubem, który w I lidze zajmie drugie miejsce.

 Poniżej filmik z tego upadku:
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s