Patryk Dudek siódmym królem czyli VII Turniej Chrobrego: wyniki

Dzisiaj (30.04) odbył się już po raz siódmy Turniej o koronę Bolesława Chrobrego. W tym roku nie przybyło na turniej zbyt dużo gwiazd z Grand Prix ani z zagranicy, ale turniej pod względem obsady był bardzo wyrównany choć można by pomyśleć, że ogląda się Indywidualne Mistrzostwa Polski a nie turniej międzynarodowy. Siódmym królem turnieju został Patryk Dudek (13+3pkt) drugiej miejsce zajął (10+2+2pkt) natomiast a trzecie Bartosz Zmarzlik (12+3+1pkt). W barażu wzięli udział zawodnicy z miejsc 3-6 awans do finału uzyskał Bartosz Zmarzlik oraz Piotr Protasiewicz.Bezpośrednio do finału przeszedł Krzysztof Kasprzak, który zajął po „rundzie zasadniczej” pierwsze miejsce z 14pkt, ale niestety w finale przyjechał jako czwarty oraz Patryk Dudek, z 13 punktami. Poniżej podaję wyniki poszczególnych zawodników:

żródło:espeedway.pl

One response to “Patryk Dudek siódmym królem czyli VII Turniej Chrobrego: wyniki