Cykl: Żużel inaczej…

logo cyklu

ŻUŻEL INACZEJ CZ. VIII

czyli żużlowcy obchodzą Dzień Kobiet.

Minął dość długi czas od mojego ostatniego wpisu, za co bardzo przepraszam. Wczoraj jednak wszystkie Panie miały swoje święto, nie sposób, więc o tym nie napisać w odniesieniu oczywiście do żużla!

Żużlowcy dwóch polskich klubów: Unii Leszno oraz Stali Gorzów postanowili świętować wraz z Paniami ze sowich miast ich święto, 8 marca.

O to jak na wysokości zadania stanęli wczoraj juniorzy Stali Gorzów:

Również zawodnicy Leszczyńskich Byków sprawili mieszkankom miłą niespodziankę:

Wybrzeże Gdańsk natomiast, postanowiło zorganizować coś specjalnego z okazji Dnia Kobiet dużo przed 8 marca. Każda z kibicek Wybrzeża Gdańsk, która do 7 marca kupiła karnet wzięła udział w wyjątkowym konkursie. Wylosowanych zostało bowiem pięć kobiet, do których w dniu ich święta przybył Krystian Pieszczek – zawodnik Wybrzeża. Żużlowiec wręczył wybrankom losu klubowe upominki. Co ważne również mężczyźni mogli wziąć udział w konkursie – podczas zakupu karnetu wystarczyło wskazać kobietę, którą miałby odwiedzić Pieszczek.

pieszczek dzień kobiet

źródło:www.sportmarketing.pl/

Na koniec miły post, który pojawił się na stronie Falubazu Zielona Góra, każdy z żużlowców, dokończył według własnego uznania 4 zdania: kobiety w moim życiu, gdybym był kobietą, kobiety są oraz dzień kobiet to, o to link, warto poczytać:

www.falubaz.com

Popieram inicjatywę w 100% nie tylko dlatego, że jestem kobietą, ale również dlatego, że warto aby czarny sport pozyskał jeszcze więcej kibicek! Drogie Panie, życzę nam wszystkiego dobrego, uśmiechu oraz samych pozytywnych, nie tylko sportowych 😉 emocji!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s