Stan zdrowia Tomasza Golloba.

Wczoraj Tomasz Gollob został przeniesiony ze szpitala w Sztokholmie do szpitala Wojskowego w Bydgoszczy, Jak donosi doktor Kasprzak zajmujący się Gollobem zostały przeprowadzone jeszcze raz dokładne badania, w celu weryfikacji wyników, które uzyskali lekarze w Szwecji. Ponadto Gollob w rozmowie z reporterem przyznaje, że nie widzi przeszkód, aby w następnym sezonie nie wrócić na tor. Teraz Tomasza Golloba czeka rehabilitacja do końca roku a już za parę dni będzie mógł wyjść ze szpitala.

O stanie zdrowia Tomasza Golloba wypowiadał się komendant Kasprzak zajmujący się żużlowcem:

„Z ustaleń wczorajszych, jak i wcześniejszych badań wynika, że Pan Tomasz Gollob doznał złamania siódmego kręgu szyjnego. Jest to złamanie, które nie musi być operowane, będzie leczone zapobiegawczo. Ma też cechy uszkodzenia splotu barkowego oraz cały zespół stłuczeń mózgu związanych z utratą przytomności i wstrząśnieniem mózgu. Pan Tomek powinien jednak głęboko przemyśleć sprawy czesnego powrotu na tor, w momencie, kiedy kilkanaście dni temu doznał urazu, przy którym było podejrzenie o wstrząśnieniu mózgu. Myślę, że jego stan psychiczny w tej chwili wskazuje na to, że te głębokie przemyślenia w nim są.”

Poniżej zamieszczam filmik z wywiadem z Tomaszem Gollobem, który mówi o swoim samopoczuciu, przeprosinach Taia Woffindena oraz przeprasza kibiców i działaczy za to, że nie mógł wystąpić w finale DMP:

Wywiad z Gollobem o jego stanie zdrowia

Panie Tomaszu wszyscy kibice są z Panem! życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!!!

źródło: tvn24

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s