IMP bez Tomasza Golloba:

Kolejny już zawodnik wycofuje się z finału IMPu najpierw zmuszony przez poważną kontuzje Piotr Świderski, potem zawieszony przez swój klub Krzysztof Kasprzak, który przecież rok temu walczył o złoto z Januszem Kołodziejem, który nawet nie zakwalifikował się do finału. Teraz kolejny rok z rzędu zabraknie równiez Tomasza Golloba. Jak widać przekładanie finału nie było najlepszym pomysłem, do dziś nie rozumiem dlaczego dla Leszna dwie imprezy żużlowe były przeszkodą, powinni się cieszyć tym bardziej, że w tym mieście najważniejszy jest właśnie żużel. Jak podaje oficjalna strona naszego Mistrza Świata:

W sobotę na torze w Lesznie odbędzie się Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach tych nie wystąpi Tomasz Gollob, który nadal odczuwa skutki upadku w Grand Prix Polski.

Nadal przechodzę zabiegi, które pozwalają mi powrócić do pełnej sprawności po upadku w Toruniu. Niestety nie czuję się najlepiej, aby wystąpić w Lesznie. Szkoda, bo w ubiegłym roku również nie mogłem powalczyć o złoto – powiedział Tomasz.

źródło: www.gollobracing.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s